Elektro Astra - Váš obchod s elektronikou

ETV-2660 Multifunkční elektrická trouba vestavná 60 cm+IDV-2360 Indukční sklokeramická deska vestavná 60 cm Zdarma

14,290.00 Kč
Cena: 14,290.00 Kč
ETV 2660
IDV 2360 indukční deska

 

 1. Dva zamačkávací knoflíky a čtyři tlačítka pro programátor zajišťují velmi snadné ovládání.
 2. Atraktivní nerezový design je doplněn o prvek, díky kterému nemusíte elektrickou troubu ETV-2660 čistit pokaždé, když na ni sáhnete. Nerezový materiál je nastříkán speciálním lakem pro snížení viditelnosti otisků prstů.
 3. V příslušenství trouby jsou dva hluboké plechy a rošt. Manipulaci s nimi zjednodušuje 1 praktický teleskopický výsuv, který umožní vkládání a vyjímání příslušenství, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby.
 4. Velmi praktickou výhodou je kombinace tří skel ve dveřích a ventilátoru, jež ochlazuje prostor mezi skly. Díky tomu se nespálíte ani vy a hlavně vaše děti.
 5. Rozšířená záruka CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.

        Indukce

 

 

 1. Indukční vaření sklokeramické desky IDV-2360 je založené na zcela odlišném principu než obvyklé způsoby ohřevu. Mezi feromagnetickým dnem nádoby položené na povrchu a měděnou indukční cívkou umístěnou pod plotnou vznikají elektromagnetické siločáry. Ty pak ohřívají dno nádoby a varná deska zůstává chladná. Při vaření se proto nespálíte a nepřipálíte ani ty nejjemnější pokrmy.
 2. Díky tomu, že se ohřívá pouze varná nádoba (ne varná deska), nedochází ke ztrátám tepla do okolí a Vy ušetříte mnoho času a energie. Deska se automaticky přizpůsobuje velikosti umístěné nádoby!
 3. Ukazatel zbytkového tepla –H – Vás ochrání před nepříjemným popálením.
 4. Indukční varná deska IDV-2360 vyniká i svou bezpečností. Pokud sejmete nádobu z desky, ohřev se automaticky přeruší, aniž byste ji vypnuli. Dalším bezpečnostním prvkem je pojistka proti přehřátí varné zóny.
 5. Jestliže si chcete přímo navolit čas, po který chcete vařit, určitě využijete možnosti funkce zpožděného vypnutí.
 6. Snadná údržba – díky tomu, že se samotná deska při vaření neohřívá, je výrazně eliminováno připalování kousků potravin či jiných nečistot na desce. Údržba je díky tomu velmi snadná!
 7. Rozšířená záruka CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za Vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.

 

 

Informace
Sazda DPH: 
20 %
Jednotka: 
brambor
Záruka: 
24 měsíců